DKK LUTY

W poniedziałek 19 lutego odbyło się comiesięczne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki w poszerzonym składzie, gdyż do klubu zapisała się kolejna osoba, z czego jesteśmy bardzo zadowoleni. Tematem spotkania DKK była książka Ewy Cielesz pod tytułem „Tango”.

Klubowiczki przeczytały książkę z ciekawością i zainteresowaniem,  bo powieść jest wciągająca i  napisana w taki sposób, że chce się poznać dalsze losy głównej bohaterki. Proponujemy przeczytać, bo to powieść o prawdziwej, bezwarunkowej przyjaźni i toksycznej miłości, w której dominuje przemoc psychiczna. Historia fikcyjna, jednak prawdziwa i napisana ku przestrodze, gdyż autorka fabułę stworzyła  na osobistych przeżyciach swojej córki, której udało się uwolnić z toksycznego związku. Polecamy, naprawdę świetna lektura.

Klub jest też miejscem, gdzie można podzielić się swoją twórczością. Odnowione pomieszczenie biblioteki, aura i zbliżająca się wiosna, nastraja do sięgnięcia po poezję. Niektóre z Pań zaprezentowały swoje wiersze a inne przedstawiły strofy ulubionych autorów. Za miesiąc zapraszamy kolejne spotkanie DKK.

LUT