SIERPNIOWE SPOTKANIE DKK

W sierpniowe popołudnie Panie z Dyskusyjnego Klubu Książki zebrały się w bibliotece, aby porozmawiać o przeczytanej lekturze. Tym razem czytałyśmy biografie pod tytułem „Ania” autorstwa Grzegorza Kubickiego i Macieja Drzewieckiego, która przybliżyła nam postać aktorki Ani Przybylskiej, ciepłej i pełnej życia kobiety budzącej sympatię dzięki swojej naturalności i charyzmie. Do tego była zjawiskowo piękną kobietą, tak zewnętrznie jak i wewnętrznie. Tak o tej książce pisze wydawca: „Była sympatyczną Marylką ze Złotopolskich, ale też dziewczyną z rozkładówki „Playboya”. Raz mówiła, że nie ma pomysłu na życie poza aktorstwem, innym razem – że na pierwszym miejscu jest rodzina. Długo nie miała szczęścia w miłości, lecz ciągle była zakochana. Spieszyła się momentami tak, jakby czuła, że to wszystko może zbyt długo nie potrwać. Jakby wiedziała, że szybko musi zawierać związek, zakładać rodzinę, urodzić dzieci, by zdążyć się jeszcze tym wszystkim nacieszyć”. Dla klubowiczek  historia Ani to obraz pięknej, młodej aktorki, która prowadząc intensywne życie była perfekcyjna i autentyczna w każdej ze swoich ról zarówno tych scenicznych jaki i życiowych. Polecamy. Kolejne spotkanie już za miesiąc.

SIE