Październikowe spotkanie DKK

Kristin Hannah jest amerykańską pisarką, autorką kilkunastu powieści, które cieszą się ogromną popularnością wśród czytelników. Napisała między innymi: "Wspólnicy","Wyprawa", "Wielka samotność", „Zimowy ogród”, „Prawdziwe kolory”, „Jedyna z Archipelagu”, „Gdzie poniesie wiatr”, „Pozwól odejść”, „Rzeczy, które czynimy z miłości”, „Pomiędzy siostrami”, „Zdarzyło się nad jeziorem Mystic”, „Nocna droga”, za które otrzymała szereg prestiżowych nagród literackich. Do jej najbardziej popularnych dzieł należy, dramat historyczny "Słowik" wydany w 2015 roku. Książka bardzo szybko trafiła na listę bestsellerów i została przetłumaczona na wiele języków.

W poniedziałek 17 listopada tematem comiesięcznego spotkania Dyskusyjnego Klubu Książki była powieść Kristin Hannah pod tytułem „Odległe brzegi”. Klubowiczki bardzo pochlebnie wypowiadały się o tej książce, która jest pełna refleksji o prozie życia, miłości, realizacji marzeń i przemijania. Paniom podobało się to, że autorka w ciekawy sposób ukazuje losy bohaterów, ich rozterki oraz dylematy, które często także nam towarzyszą w życiu. Zapraszamy do biblioteki  i zachęcamy do przeczytania tej ciekawej powieści oraz innych książek autorstwa Kristin Hannah.  Kolejne spotkanie DKK już za miesiąc.

PAŹ