WAKACYJNY DZIEŃ MAMY I TATY!

Strona główna » Aktualności » WAKACYJNY DZIEŃ MAMY I TATY!

Były słowa podziękowania, prezenty i radość na twarzach rodziców. A to wszystko z okazji Dnia Mamy i Taty, uroczystości zorganizowanej przez filię Miejskiej Biblioteki Publicznej w Porębie Niwkach. Dzieci przygotowały na tę okoliczność montaż słowno-muzyczny. W występie brały udział Natalia Brzezinka, Zuzanna Opioła, Michalina Markowska, Bartosz Watoła, Jakub Watoła, Paweł Gruszka, Hubert Lebiecki, Fabian Nowak, Jakub Karcz, Oliwier Kocot, Mateusz Kułach, Aleksandra Giec, Agata Nowicka, Maja Majewska, Maja Markowska, Dominika Okularczyk, Bartosz Markowski, Mateusz Wysocki, Marceli Nowak, Natalia Kuban, a na akordeonie pięknie zagrał Ksawery Kijanka. Dzieci wyraziły miłość i wdzięczność za matczyną dobroć i cierpliwość, a także za mądrość i ojcowski autorytet. Po wspaniałym występie, w którym dzieci zaprezentowały swoje zdolności recytatorskie, wokalne, muzyczne i taneczne, na twarzach rodziców można było zauważyć wzruszenie i dumę ze swoich pociech.

data dodania: 2018-07-31 10:02:03