WAKACYJNY LIPIEC W FILII W NIWKACH

Strona główna » Aktualności » WAKACYJNY LIPIEC W FILII W NIWKACH

Puszczanie latawca to zajęcie wciągające nie tylko dla dzieci, ale i dla dorosłych.
Stanowi fantastyczną formę zabawy i spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu.
I tak w minionym tygodniu w filii Niwki odbyły się zajęcia z budowania latawca. Dzieci wykonały trzy piękne latawce, teraz czekamy na sprzyjającą pogodę, żeby latawce malowane barwami lata mogły unieść się w górę.

Odbył się również konkurs plastyczno-literacki pt.:,,Baśniowe wakacje...".

W wolnych chwilach dzieci także angażują się w przygotowanie ,,spóźnionego" dnia mamy i taty.

Równocześnie z zajęciami dzieci spędzają czas grając na komputerach i konsoli w swoje ulubione gry. Największym powodzeniem cieszy się gra ,,Fifa 2018".

Zajęcia zorganizowane w ramach akcji „Lato w mieście – lato z przygodą”, która jest finansowana przez Miejski Ośrodek Kultury w Porębie oraz w ramach realizacji Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w 2018 roku i Gminnego Programu Przeciwdziałania Narkomanii w 2018 roku.

data dodania: 2018-07-24 13:03:21