CZERWCOWE SPOTKANIE DKK

Strona główna » Aktualności » CZERWCOWE SPOTKANIE DKK

27 czerwca w bibliotece odbyło się kolejne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki. Tym razem panie spotkały się, by podyskutować o książce Barbary Litwickiej pod tytułem „Byłaś moim niebem”. Jest to pierwsza powieść tej autorki, która z zawodu jest pedagogiem a obecnie przebywa na emeryturze. „Byłaś moim niebem” opowiada o wielkiej miłości i tęsknocie za kochaną osobą. Klubowiczki podkreśliły, że ta wielowątkowa powieść jest momentami za bardzo przesłodzona, przez co staje się naiwna. Nawarstwienie wątków, które nie wnoszą nic nowego do akcji,  powoduje że odczuwa się przesyt informacji. Panie stwierdziły, że jest to jedna z książek, którą po przeczytaniu nie pamięta się za długo. Jednak, polecamy przeczytanie tej lektury, żeby przekonać jakie wrażenie wywrze na Tobie.

data dodania: 2018-07-03 11:41:12