CO CI W DUSZY GRA ?

Strona główna » Aktualności » CO CI W DUSZY GRA ?

10 maja Miejska Biblioteka oraz Miejski Ośrodek Kultury zorganizowały Gminny Konkurs Recytatorski pt. „Co mi w duszy gra” dla szkół podstawowych w Porębie. W konkursie wzięli udział uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 oraz Szkoły Podstawowej nr 2 w Porębie. W składzie jury zasiadły panie Ewa Olszańska – Rok, Dorota Zieleniec oraz Barbara Machura. Uczestnicy wystąpili w trzech kategoriach wiekowych w podziale na klasy. Młodsi uczniowie recytowali dwa wiersze, a starsi wiersz oraz fragment wybranej prozy. Jury wyłoniło i nagrodziło najlepszych. W kategorii klas I-III : I miejsce - Maria Borówka, II miejsce - Maja Wilczyńska, III miejsce- Kornelia Jokiel. Kategoria IV-VI: I miejsce - Aleksandra Osuch, II miejsce -Magdalena Drabek, III miejsce - Mateusz Sobczyk, wyróżnienie Mateusz Stos. Kategoria VII- VIII : I miejsce - Antonina Biały, II miejsce - Emilia Wiankowska, III miejsce -Tomasz Suszek. Wszyscy otrzymali pamiątkowe dyplomy, a zwycięzcy nagrody książkowe. Serdecznie gratulujemy i zapraszamy za rok. Gorące podziękowania dla szkół, nauczycieli oraz jury.

data dodania: 2018-05-11 19:37:17