Marcowe spotkanie DKK

Strona główna » Aktualności » Marcowe spotkanie DKK

Wiosna zawitała również do Dyskusyjnego Klubu Książki. Marcowe spotkanie DKK przebiegało, jak zawsze w bardzo miłej i ciepłej atmosferze ale dodatkowo, tym razem były widoczne wiosenne akcenty w postaci kolorowej dekoracji oraz kolorowych wianków. Spotkanie było podzielone na dwie części. W pierwszej połowie został wyświetlony film pt. „Republika czytających ludzi”. Jest to reportaż, który obrazuje jak działają kluby DKK, nie tylko w bibliotekach ale także w innych miejscach np. w wiezieniu, w szkołach czy parafiach. Następnie odbyła się dyskusja na temat lektury klubowej autorstwa Elsebeth Egholm „Ukryte wady”. To kryminał z wątkami obyczajowymi i romansowymi. Panie jednogłośnie stwierdziły, że jest to książka godna polecenia.

data dodania: 2018-04-06 11:36:00