PASOWANIE NA CZYTELNIKÓW

Strona główna » Aktualności » PASOWANIE NA CZYTELNIKÓW

25 października w Miejskiej Bibliotece Publicznej odbyło się pasowanie na czytelników uczniów klasy drugiej Szkoły Podstawowej nr 1 w Porębie. Dzieci wraz z wychowawczynią Elżbietą Ciepak gościły w bibliotece. Podczas spotkania  dowiedziały się dlaczego warto czytać książki oraz zapoznały się z regulaminem biblioteki. Pani Lucyna Dziechciarz zaznajomiła uczniów z księgozbiorem dla dzieci oraz poinformowała, jakich formalności należy dopełnić, aby się zapisać i korzystać z zasobów biblioteki. Dzieci były bardzo zainteresowane książkami i zadawały dużo pytań. Dyrektor biblioteki Karolina Ostrowska symbolicznie pasowała każdego ucznia na czytelnika biblioteki. Wszyscy otrzymali pamiątkowe zakładki, zrobione imiennie dla każdego dziecka i słodki poczęstunek. Mamy nadzieję, że  ta forma promocji czytelnictwa zachęci dzieci do czytania i odwiedzin naszej biblioteki.

data dodania: 2017-11-02 09:02:16